Lov pstruhů, dírky

LOV ZE BŘEHU, Z LODĚK I NA DÍRKÁCH.

OFICIÁLNĚ POVOLEN LOV NA DÍRKÁCH NA ROK 2023 – 2025 !!!

ZIMNÍ LOV PSTRUHŮ ZAHÁJEN OD 9. 12. 2022

 

POUZE NA TEL. OBJEDNÁVKU – OMEZENÝ POČET !!!!!

 

POUZE FÉROVÍ RYBÁŘI !!
ZÁKAZ VSTUPU OPILCŮM, FEŤÁKŮM, ZLODĚJŮM, !!!!!!!!!!!!!!!!!  ( RADĚJI TU BUDU SÁM ) !!!!!

 

 

PŘI LOVU NA DÍRKÁCH POUŽÍVAT SILON MINIMÁLNĚ 0,20MM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

LOV CELOROČNĚ NA PŘÍVLAČ, MUŠKU, SPLÁVEK – PŘI LOVU NA PŘÍVLAČ POVINNĚ POUŽÍVAT LANKO, PODBĚRÁK, OTVÍRAČ TLAM, PEAN !!!!!!!!!!!! Z DŮVODU VELKÉHO POČTU ŠTIK !!!!!!!
1000 KČ POKUTY OD RYBÁŘSKÉ STRÁŽE PŘI ZJIŠTĚNÍ LOVU NA HÁČEK S PROTIHROTEM !!!! U TŘPYTEK A WOBLERŮ JE POVOLENO, TWISTERY – ZAMÁČKNOUT !!!

Provozujeme pro všechny příznivce stále populárnější lov na dírkách. Na rybníce JAKOZ  o rozloze 2ha, který se nachází v lesním prostředí KROMĚŘÍŽ, místní částí Dolní Zahrady. Je bohatě zarybněn pstruhem duhovým a ostatními dravci a trofejními rybami. Lov na dírkách bude možný od listopadu do března ( dle aktuálních podmínek vycházejících ze síly ledu ). Jinak se loví ze břehu a z

Při lovu na položenou a plavanou se pstruh nesmí vrátit zpět do vody !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

V PŘÍPADĚ SLABÉHO LEDU SE LOVÍ ZE BŘEHU NEBO Z LODÍ A PLOVOUCÍHO PONTONU.LED JE ROZPOUŠTĚN POMOCÍ 2KS PLOVOUCÍCH AERÁTORŮ, KTERÉ SE DAJÍ PŘEMÍSTŇOVAT PO RYBNÍCE.
LOV NA PLAVANOU , PŘÍVLAČ , MUŠKAŘENÍ.

Rybářský řád pro lov na dírkách:
Osoba provádějící lov na dírkách si musí počínat při lovu tak, aby neohrozila sebe ani ostatní přítomné osoby. Otvory lze do ledu dělat kruhové do průměru 20cm nebo čtvercové o stranách 20x20cm. Každý vytvořený otvor lovící po opuštění místa řádně označí tak že do otvoru v ledu vsune větvičku, aby bylo zřetelně vidět, kde se otvor v ledu nachází. Jednotlivé otvory ( dírky ) musí být od sebe vzdáleny nejméně 5m. Provoz soboty, neděle, přes týden telefonická dohoda.Lov je povolen na jeden prut o jednom návazci.. Víceháčkové systémy a nástrahy nejsou přípustné. Háčky bez protihrou. Může být použita rostlinná, živočišná či umělá nástraha dle rybářského řádu.

LOV NA TŘPYTKY,WOBLERY,TWISTERY, ATD.POUZE S TROJHÁČKEM BEZ PROTIHROTU !!! Z DŮVODU VYSAZENÍ ŠTIK !!!!!!!!!!

Lov ostatních dravců je povolen pouze chyt´a pust´. Vylovování – vyhákování je nutné v lovícím otvoru ( dírce ) aby nedošlo k popálení ryby o led, pokud si lovící nechce rybu ponechat. Použít vhodnou podložku!!! Lovící je povinen podrobit se kontrole tašek, batohu, auta atd.
Při lovu na rostlinou a živočišnou nástrahu si lovící musí každého  pstruha ponechat – odkoupit !!!NESMÍ BÝT VRÁCEN ZPĚT DO VODY – POKUTA  1000KČ OD RS. Možnost vrácení pstruha zpět do vody může být pouze při lovu přívlačí nebo muškaření s JEDNOHÁČKEM BEZ PROTIHROTU a ryba nesmí být „zažraná“ !!!!!!

DOBA LOVU: 9.00 – 16.00 HOD – jinak tel. dohoda!!!
KAŽDÝ LOVÍCÍ MUSÍ MÍT VYPROŠŤOVAČ HÁČKŮ, PODBĚRÁK A OTVÍRAČ TLAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ZÁKAZ LOVU NA ŽIVOČIŠNOU NÁSTRAHU PŘI LOVU ,,CHYŤ A PUSŤ“
LOV NA ŽIVOČIŠNOU NÁSTRAHU POVOLEN JEN PŘI LOVU “ CHYŤ A SEŽER “ – RYBA NESMÍ BÝT VRÁCENA ZPĚT DO VODY !!!!!!!!!!!!
Omezený počet lovících, nutno předem volat !!!!! Půjčování prutů, vrtáku , lodí, stojánků.
OBČERSTVENÍ – SVAŘÁK, KÁVA, KLOBÁSA, ZVĚŘINOVÝ GULÁŠ
VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!
Bližší podmínky na tel.: 602 738 633 u hospodáře Vítězslava Konečného