Rybářský řád, ceník

SPORTOVNÍ RYBNÍK JAKOZ SE NACHÁZÍ V LOKALITĚ DOLNÍ ZAHRADY KROMĚŘÍŽ

SMÍŠENÁ RYBÍ OBSÁDKA

CELOROČNÍ PŘÍVLAČ,MUŠKA !!!

Bývalé štěrkoviště vybagrované v roce 1952 o rozloze 2ha se nachází v lokalitě lužního lesa a přilehlé bažantnice, z cela mimo silniční sítě a zástavbu. Z tohoto důvodu je ideálním místem pro rybáře, kteří vyhledávají samotu a klid u vody. Bohatá a pestrá rybí obsádka je pravidelně dosazována a najdete zde i trofejní kusy jako např.: kapr 20kg, štika 120cm, candát 97cm, sumec 230cm, amur 102cm, kapr koi 96cm, okounek pstruhový 56cm, tolstolobik 35kg, cejn 71cm, karas stříbřitý 56cm a jiné. Rybolov na této lokalitě probíhá v režimu ,, CHYŤ A PUSŤ‘‘  Některé ryby je možno odkoupit po dohodě hospodářem za tržní cenu. U vody loví vždy jen omezeny počet osob (5 – 10) a je nutno se vždy objednat předem na tel.: 602 73 86 33

Jelikož rybník leží v těsné blízkosti bažantnice, platí zde zákaz vstupu se psem a je zde nutno dodržovat přiměřený klid a pořádek. Z těchto důvodů je lokalita monitorována lesní a rybářskou stráží, namátkově i policií. Lovící je povinen této kontrole umožnit prohlídku obsahu ruksaku, tašek, vezírku i vozidel a to do vzdálenosti až 3km od vody!!!Zákaz vodění psů!!

Osoby podnapilé a pod vlivem omamných látek jsou z rybníku vykazovány !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

CENÍK – OPRÁVNĚNÍ K ODLOVU RYB:

12 hod. denní  na dva pruty……………..300Kč

24hod. lov na tři pruty…………………………400Kč

1 osoba doprovod …………………………….50Kč/den

Bivak  ……………… 50Kč/den

Vjezd a parkovné – 50Kč/ den

lov pstruhů:200,- -CHYŤ A PUSŤ – PŘÍVLAČ, MUŠKA

DÍRKY – 200,-

PSTRUH DUHOVÝ – 180KČ / KG

PSTRUH LOSOSOVITÝ – 200KČ / KG

ZÁKAZ LOVU NA PEVNOU MONTÁŽ POD POKUTOU 5000KČ !!!!!!!!!!!

 

RYBÁŘSKÝ ŘÁD 

PŘI LOVU NA PŘÍVLAČ POVINNĚ POUŽÍVAT LANKO, PODBĚRÁK, OTVÍRAČ TLAM, PEAN !!!!!!!!!!! VŠECHNY VLÁČECÍ NÁSTRAHY MUSÍ MÍT JEN JEDNOHÁČKY BEZ PROTIHROTU !!! N E S M Í   B Ý T   P O U Ž I T   T R O J H Á Č E K !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TOLERUJE SE U WOBLERŮ.

Rybolov povolen jen s háčky bez protihrotu. Lov dravců probíhá již po vytření ( vždy po upřesnění hospodářem ) a to výhradně na přívlač a mušku s vyjímkou sumce jehož lov je povolen CELOROČNĚ na trhací bójku s živou nástrahou větší jak 20cm.

Lov od 8.00 hod. dříve na tel.Vše se dá domluvit !!!

Při lovu kaprů platí zákaz používaní pevných montáží a zákaz lovu na ,,srkačku‘‘ !!!!!!!!!!!

Úlovky není dovoleno přechovávat ve vezírku za účelem fotografování.

Při lovu je lovící povinen používat dostatečně velký podběrák, mokrou podložku S BOČNICEMI na měření ryb !!!!!!, pean, nebo jiný vhodný vyprošťovač háčků, otvírač tlam, metr.

Při variantě odkoupení úlovku DOPŘEDU NAHLÁSIT !!!!!!!!.

Při nedodržení těchto pravidel, jakož i za nešetrné zacházení z rybou, bude lovící vykázán od vody bez vrácení poplatků!!!

Po ukončení rybolovu je nutno odevzdat povolenku na určeném místě.

VSTUP, VJEZD A STÁNÍ NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!

Přívlač a muškaření je povoleno celoročně !!!!!!!!!!!!!

Petrův zdar